Header

Győrújbarát Község Önkormányzata

Telefon: +36 96 / 543 - 651
Mobil: +36 / 20 457 8084
E-mail: titkarsag@gyorujbarat.hu
Régi weboldal (archívum)
Logo
Szelektív szemérgyűjtő szigetek

Tisztelt Győrújbaráti Lakosok!

 

Kérjük Önöket, hogy a szelektív hulladék gyűjtőket illetően tegyünk közösen településünk szépségéért. Ne hagyjuk, hogy a felelősök keresgélése közepette a szemétkupacok egyre csak nőjenek a gyűjtők körül. Mi mindent elkövetünk a szép településkép kialakítása érdekében, de szükségünk van az Önök együttműködésére, segítségére is.

Hogyan is tehetik meg ezt? Önöknek lehetősége van ingyenesen hívható vonalon keresztül jelezni a GYHG felé az edényen feltüntetett kód megadásával, hogy megteltek a gyűjtők. A bejelentést követően a szolgáltató soron kívül elvégzi az elszállítást.

 Az ingyenesen hívható telefonszám: 06 80 911 026

 És még valami! Kérem szóljanak rá azokra, akik a szelektívek szigeteit összetévesztik a bérelhető konténerekkel!

Falunk érdekében tett együttműködésüket ezúton is tisztelettel megköszönöm!

Szalóki Géza

polgármester